Balogh: Csináljuk, megyünk tovább!
2021. nov. 22. - NB I.
Technikás középpályásunk a nyugodt téli szünetet is megemlítette egyik célként.
Technikás középpályásunk a nyugodt téli szünetet is megemlítette egyik célként.

„Mindennél fontosabb volt, hogy újra győzzünk, hiszen az elmúlt találkozóink sajnos nem úgy sikerültek, ahogy azokat előre elgondoltuk, elképzeltük” - pillantott vissza hétfői beszélgetésünk elején Balogh Balázs a múlt szombati, Puskás Akadémia elleni sikerünkre (4-1). „Dacára rossz sorozatunknak az elmúlt hetekben, a játékunk nem volt rossz, és a helyzeteink is megvoltak, viszont a pontok nem jöttek. Volt ilyen periódusunk tavaly is. Most azonban mindenkinek egy nagy kő esett le a szívéről, lezártnak tekinthetünk egy ötmeccses nyeretlen etapot, ezáltal pedig kaptunk egy kis plusz önbizalmat a hétközi munkához. A szombati győzelmünk után nem szeretnénk semmit sem elkiabálni, megyünk, csináljuk tovább!”
A felcsúti együttes ellen minden szekciónk jól végezte a dolgát, különösen az első félidőben, ám most Baloghtól középpályánk fontosságát kérdeztük, valamint arra is megkértük, térjen ki saját teljesítményére is. „Jocival és Kristóffal az a feladatunk, hogy minél több labdát begyűjtsünk és továbbítsunk előre, helyzetbe hozva ezzel a társakat. Egy-egy jó betöréssel, passzal tudunk még többet hozzátenni a játékunk képéhez. Jómagam a gólszerzésben javulnék, hiszen látom rá a sanszokat, csak ezeket sokkal jobban kellene kihasználnom. Most ezt szeretném kijavítani, és a következőkben én is bevenném a kapukat.”
Ebben a naptári évben még egy DVSC, egy Honvéd, egy Újpest és egy MTK elleni mérkőzés vár ránk. Végül erre a sorra is kitértünk technikás labdarúgónk megszólalásában. „Nem ígérkeznek könnyűnek ezek a mérkőzések, amit már az első fordulók is megmutattak. A Debrecennel ugye ikszeltünk, a Honvédtól vereséget szenvedtünk, ugyanakkor az Újpestet és az MTK-t sikerült legyőznünk. Nehéz összecsapásokra számítunk, ahol mindenképpen maximális koncentrációra lesz szükségünk. A nyugodt téli szünet lehet egy közeli cél, viszont sokkal több potenciál van a csapatban. Keményen folytatjuk tehát, és már a DVSC-vel foglalkozunk, hiszen szeretnénk közel ragadni az élbolyhoz. Ehhez hátul minimalizálnunk szükséges a hibáinkat, elöl pedig folytatnunk kell a presszingelő felfogást. Az agresszív, támadó futball a mi játékunk, amit, ha a hétköznapokban jól kidolgozunk, bizakodva várhatjuk a hétvégéket.”
Így tovább, srácok! Hajrá, Paks! A magyar csapat!

PFC TV
KEZDŐRÚGÁS
SHOP
Aktuális tabella
| Hely | Csapat | Mérk. | P | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Ferencvárosi TC | 22 | 50 |
| 2 | ![]() | Kecskeméti TE | 22 | 36 |
| 3 | ![]() | Kisvárda Master Good | 22 | 32 |
| 4 | ![]() | DVSC | 22 | 31 |
| 5 | ![]() | Puskás Akadémia FC | 22 | 30 |
| 6 | ![]() | PAKSI FC | 22 | 29 |
| 7 | ![]() | Mezőkövesd ZSÓRY FC | 22 | 28 |
| 8 | ![]() | ZTE FC | 22 | 27 |
| 9 | ![]() | MOL FEHÉRVÁR FC | 22 | 24 |
| 10 | ![]() | Budapest Honvéd | 22 | 23 |
| 11 | ![]() | Újpest FC | 22 | 22 |
| 12 | ![]() | Vasas | 22 | 19 |
Kapcsolat információk
Paksi Futball Club
7030 Paks, Fehérvári út 29.
+36-75-510-618
media@paksifc.hu
+36-75-510-619
Szerkesztő:Méhes Tamás, sajtófőnök




























