Szélpál: Kiesett minden, a mentőautóban tértem magamhoz

2020. dec. 19.  -  NB I.
Belső védőnk már túl a vizsgálatokon - szerencsére nincs nagy baj
Belső védőnk már túl a vizsgálatokon - szerencsére nincs nagy baj
banner_magy1.jpg

Szélpál Norbert a mérkőzés ötvennyolcadik percében ütközött egy hatalmasat a kapunk előterében, minek következtében a földön maradt, majd a játékosok és a játékvezető is azonnal intett az orvosi stábnak, jöjjenek. Mint kiderült, nem alaptalanul, belső védőnk elvesztette eszméletét, és hordággyal kellett levinni a pályáról. Norbit ezt követően azonnal kórházba szállították, ahol már túl is van minden vizsgálaton, diagnózison. „Az ütközésre, sőt, a második félidőre egyáltalán nem emlékszem. A mentőautóban tértem magamhoz, majd indultunk is a kórházba, ahol azonnal csináltak egy CT-vizsgálatot. Szerencsére nincs semmi baj, megnézték a nyaki gerincet, van-e belső vérzés. Minden rendben, így sok pihenéssel haza is engedtek” - nyugtatott meg mindenkit hatos számú játékosunk.
 
Jobbulást, Norbi!
 
szelpalmtk2.jpg
Nincs

PFC TV

KEZDŐRÚGÁS

SHOP

Aktuális tabella

OTP Bank Liga 2022/2023
Hely   Csapat Mérk. P
1 Ferencvárosi TC 22 50
2 Kecskeméti TE 22 36
3 Kisvárda Master Good 22 32
4 DVSC 22 31
5 Puskás Akadémia FC 22 30
6 PAKSI FC 22 29
7 Mezőkövesd ZSÓRY FC 22 28
8 ZTE FC 22 27
9 MOL FEHÉRVÁR FC 22 24
10 Budapest Honvéd 22 23
11 Újpest FC 22 22
12 Vasas 22 19
22. forduló erdeményei
  -   3:1
  -   1:1
  -   3:1
  -   0:1
  -   2:1
  -   1:1

Kapcsolat információk

Paksi Futball Club

7030 Paks, Fehérvári út 29.
+36-75-510-618
+36-75-510-619
Szerkesztő:Méhes Tamás, sajtófőnök