Debreceni Ákos és Vas Gábor profi szerződést kapott!

2020. márc. 12.  -  NB I.
Újabb két fiatal játékosunk követheti Szendrei Ákos vagy Hahn János példáját.
Újabb két fiatal játékosunk követheti Szendrei Ákos vagy Hahn János példáját.
banner_pse.jpg
 
2020. március 12-e, erre a dátumra alighanem elég sokáig emlékezni fog Debreceni Ákos és Vas Gábor, ugyanis ez az a nap, mikor U17-es játékosaink klubunk vezetőitől profi szerződést vehettek át. A mindösszesen 16 éves labdarúgóink már 151-151 jegyzett mérkőzést tudhatnak maguk mögött, melyeken Ákos nyolcvannégy, Gábor negyvenkilenc gólt szerzett. Ezek a számok magukért beszélnek, nem véletlen tehát, hogy tavaly december elején mindketten U17-es korosztályos válogatott behívót is kaptak, melyről akkor ITT írtunk. Ami pedig a hétköznapi edzéseket illeti, mindketten már hónapok óta Böde Dánielék tréningjeit látogatják.
 
vasdebprof1.jpg
(Debreceni Ákos és Haraszti Zsolt)
 
„Felettébb jól esett, hogy így gondolnak és számítanak rám a klubnál. Egyfajta visszajelzésnek élem meg, hogy jó úton haladok. Az NBI-es tréningek gyorsaságát nehéz volt megszokni, de úgy érzem, jól megy. A döntéshozatal gyorsasága itt már merőben magasabb szinten van, mint az utánpótlásban. Karrierem következő lépcsőfoka az első osztályú bemutatkozás lehet” - fogalmazott Debreceni, majd Vas is nyilatkozott érzéseiről. „Nagyon jó érzés, azért dolgoztam, hogy ezt elérjem. Ugyanakkor ez még csak egy lépés az NBI-es szinthez, mely egyúttal a következő célom is. Körülbelül két hónapja edzem a felnőttekkel, de már én is kezdem megszokni a tempót. Az biztos, hogy a következőkben még keményebben és alázatosabban edzem majd.”

vasdebprof2a.jpg
(Vas Gábor és Haraszti Zsolt)
 
Figyelmesebb szurkolóink már azt is észrevehették, hogy vezetőedzőnk, Osztermájer Gábor a Magyar Kupa-negyeddönő első meccsén Debrecenit, a visszavágó találkozón pedig Vast nevezte a meccskeretbe, persze a bemutatkozás még várat magára. „Értékeinket mindenképpen szeretnénk megtartani, és bizony mindkettőjük felkeltette már más gárdák figyelmét is. Hozzáállásuk példaértékű, így maximálisan megérdemelték a profi szerződést. Gratulálok és egyúttal sok sikert is kívánok számukra” - így trénerünk.
 
Ügyvezetőnket, Haraszti Zsolt így fogalmazott: „Debreceni és Vas személyében két kifejezetten tehetségek fiatalemberről van szó, akik kiérdemelték a profi szerződést. Mindkettőjüknek sikeres profi pályafutást kívánok! Szerencsére utánpótlásunkban jó képességű labdarúgók vannak, így bízom benne, hogy ez a tendencia folytatódni fog, és rendre profi kontraktusokat kínálhatunk majd.”
 
Végezetül Debreceni Ákosnak és Vas Gábornak megannyi sikerben gazdag, számos paksi évet kívánunk, és reméljük, további álmaikat is ilyen sikeresen elérik majd. Hajrá, Srácok! Hajrá, Paks!
 
vasdebprof3.jpg
Nincs

PFC TV

KEZDŐRÚGÁS

SHOP

Aktuális tabella

OTP Bank Liga 2022/2023
Hely   Csapat Mérk. P
1 Ferencvárosi TC 22 50
2 Kecskeméti TE 22 36
3 Kisvárda Master Good 22 32
4 DVSC 22 31
5 Puskás Akadémia FC 22 30
6 PAKSI FC 22 29
7 Mezőkövesd ZSÓRY FC 22 28
8 ZTE FC 22 27
9 MOL FEHÉRVÁR FC 22 24
10 Budapest Honvéd 22 23
11 Újpest FC 22 22
12 Vasas 22 19
22. forduló erdeményei
  -   3:1
  -   1:1
  -   3:1
  -   0:1
  -   2:1
  -   1:1

Kapcsolat információk

Paksi Futball Club

7030 Paks, Fehérvári út 29.
+36-75-510-618
+36-75-510-619
Szerkesztő:Méhes Tamás, sajtófőnök