Ankétot tartottunk!

2020. jan. 23.  -  NB I.
Klubvezetésünk, új igazolásaink és csapatkapitányunk is válaszolt a kérdésekre.
Klubvezetésünk, új igazolásaink és csapatkapitányunk is válaszolt a kérdésekre.
banner_magy2.jpg
 
Mivel a 2019/20-as szezon tavaszi szezonja szombaton veszi kezdetét, szokásainkhoz hűen idényindító ankétot és sajtótájékoztatót tartottunk stadionunk főépületének első emeletén. Természetesen a főbb kérdéskörök a téli felkészülési időszakunk elemzése és az új szakmai stábunk, valamint igazolásaink körül zajlottak. 
 
A megannyi szurkolót és újságírót vonzó rendezvényünk Bognár Péter mondataival vette kezdetét. „Edzőváltásunk miatt az elmúlt időszakban sok hírt szolgáltattunk a médiának, de továbbra is az a legfontosabb, hogy filozófiánkon, miszerint mi vagyunk a magyar csapat, nem változtatunk. Sőt, reméljük, egyre több csapat követi a példánkat. Bízunk benne, hogy tavaszra a stadionunk is végleg elkészül, melyben jó játékot mutatva szurkolóink is kiválóan fogják érezni magukat” - szolgált pozitív információkkal a hallgatóság felé szakosztályelnökünk.
 
ank2020b.jpg
 
Balog Judit elsősorban a bérletértékesítésről és a stadionról tájékoztatta a közönséget. „A tavaszi szezonra szóló bérleteinkkel minden ugyanúgy megy, mint az elmúlt években, és a legfontosabb, hogy nem emelkedtek az árak. Ami a stadiont illeti, a kivitelező továbbra is úgy nyilatkozott felénk, tartani tudja a március végi átadást. Mi pedig reménykedünk benne. Ha elkészül az A-szektor, bérleteseinknek természetesen oda is opcionális elővásárlási joguk lesz helyet váltani” - így ügyvezetőnk.
 
„Igazolásainkkor vissza kellett térni a gyökereinkhez” - ezek már Haraszti Zsolt mondatai. „Olyan játékosokra van szükségünk, akiknek megtiszteltetés paksi mezbe öltözni, így nézelődtünk és nézelődünk a piacon. Szokták mondani, hogy a jó közösség plusz hat pont, ez az elmúlt heteket látván megvan, így nagyon remélem, hogy tavaszra kiegyenesedünk” - nyilatkozta ügyvezetőnk.
 
ank2020c.jpg
 
Természetesen akadt kérdés bőven Osztermájer Gábor irányába is, vezetőedzőnk pedig a következőképpen válaszolt: „Négy nap hazai munka után utaztunk Törökországba, ahol kiváló körülményeink voltak. A tábor alatt minőségi munkát és játékot láttam a fiúktól, így azt gondolom, mindenképpen előreléptünk. Új igazolásainktól sokat várok, de, mint láthatták az ősz végén Kelemen Dávid esetét, szívesen nyúlok motivált, régebben kevesebbet vagy egyáltalán nem játszott játékosokhoz is. Ez egészen biztos, a jövőben is így lesz.”
 
Magától értetődően a három újdonsült játékosunk - melyek közül kettőre a régi-új jelző illik a leginkább - is bemutatkozott. Bertus Lajos, Szakály Dénes és Szélpál Norbert elmondta, könnyen ment a beilleszkedésük, valamint jó állapotban érzik magukat, várják a bajnoki rajtot, így mindenféleképpen jó döntésként élték meg Paksra szerződésüket. Velük mélyebb beszélgetést a közeljövőben stadionmagazinunkban és honlapunkon olvashatnak szurkolóink.
 
Fotók: Molnár Gyula
 
ank2020d.jpg
Nincs

PFC TV

KEZDŐRÚGÁS

SHOP

Aktuális tabella

OTP Bank Liga 2022/2023
Hely   Csapat Mérk. P
1 Ferencvárosi TC 22 50
2 Kecskeméti TE 22 36
3 Kisvárda Master Good 22 32
4 DVSC 22 31
5 Puskás Akadémia FC 22 30
6 PAKSI FC 22 29
7 Mezőkövesd ZSÓRY FC 22 28
8 ZTE FC 22 27
9 MOL FEHÉRVÁR FC 22 24
10 Budapest Honvéd 22 23
11 Újpest FC 22 22
12 Vasas 22 19
22. forduló erdeményei
  -   3:1
  -   1:1
  -   3:1
  -   0:1
  -   2:1
  -   1:1

Kapcsolat információk

Paksi Futball Club

7030 Paks, Fehérvári út 29.
+36-75-510-618
+36-75-510-619
Szerkesztő:Méhes Tamás, sajtófőnök