Úton a pálya felé
2019. szept. 18. - NB I.
Sérültjeinknél érdeklődtünk, hogy halad a rehabilitációjuk.
Sérültjeinknél érdeklődtünk, hogy halad a rehabilitációjuk.
Ahogy ügyvezetőnk, Haraszti Zsolt a múlt héten fogalmazott, kész a keret az előttünk álló hónapokra, hozzátette azonban, nagyon várja a nagy sérülésből fokozatosan a maradéktalan felépülésen dolgozó Kulcsár, Haraszti és Simon hármas visszatérését, hiszen velük még erősebbek lehetünk. Lássuk tehát, kivel mikor számolhatunk, ki hol tart a pályára vezető úton jelen pillanatban.
Kulcsár Dávid
„Egyre közelebb vagyok a visszatéréshez, a bemelegítés és a labdás koordinációs gyakorlatok során már csatlakozni szoktam a csapathoz. Ezeken túl beadásos és kapu elé érkezős szituációkat is gyakorlok már, tehát egyre több dolgot tudok csinálni” - kezdte védőnk a helyzetjelentések sorát. „Most az erőnléten van a hangsúly, és még sokáig azon lesz, hiszen a fél éves kihagyás soknak számít ezen a szinten, de majd minden fokozatosan visszatér, így a kondíció is. Bíztató, hogy tüdővel egyre jobban bírom az egészet, a lábam pedig a tervek szerint fejlődik. Két hete egy leszívást kellett alkalmazni, de utána minden úgy ment tovább, mint előtte. Összegezve, egyre jobban érzem magam, és remélem, a következő válogatott szünet után, tehát október közepén, már százszázalékosan a többiekkel együtt tréningezem majd” - érkeztek a pozitív mondatok 77-es számú játékosunktól.
Haraszti Zsolt
„Megfelelő ütemben haladok, és a célom, hogy mihamarabb újra a pályára léphessek. Már nagyon hiányzik a játék, valamint nem csak a lelátóról szeretnék segíteni a csapaton” - fogalmazott röviden, de átfogóan csatárunk, aki folyamatosan kemény munkában van. Mikor tízesünknél érdeklődtünk, akkor is éppen két edzés között értük utol. Bízunk tehát benne, hogy Őt is hamar újra a gyepen láthatjuk.
Simon Ádám
Középpályásunk pedig talán egy kicsit kakukktojás ebben a cikkben, hiszen a mögöttünk hagyott válogatott szünetben felkészülési mérkőzésünk során már játszott. 397 nap után újra pályára léphetett. Mindenesetre megkérdeztük Őt is, hova sorolja magát. „Mesterünkkel úgy állapodtunk meg, ha nem bírom a tréninget, szólok, de erre még nem volt példa, így már teljes értékű munkát végzek, teljes értékű játékosnak mondhatom magam, ugyanakkor úgy érzem, a párharcokban azért még utol kell érnem magam, de nem kapkodunk, mindent az idejében. Örülnék, ha a putnoki kupafordulón ismét játéklehetőséget kapnék, de ezt majd vezetőedzőnk eldönti” - mesélte honlapunknak bizakodóan középpályásunk.

PFC TV
KEZDŐRÚGÁS
SHOP
Aktuális tabella
| Hely | Csapat | Mérk. | P | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Ferencvárosi TC | 22 | 50 |
| 2 | ![]() | Kecskeméti TE | 22 | 36 |
| 3 | ![]() | Kisvárda Master Good | 22 | 32 |
| 4 | ![]() | DVSC | 22 | 31 |
| 5 | ![]() | Puskás Akadémia FC | 22 | 30 |
| 6 | ![]() | PAKSI FC | 22 | 29 |
| 7 | ![]() | Mezőkövesd ZSÓRY FC | 22 | 28 |
| 8 | ![]() | ZTE FC | 22 | 27 |
| 9 | ![]() | MOL FEHÉRVÁR FC | 22 | 24 |
| 10 | ![]() | Budapest Honvéd | 22 | 23 |
| 11 | ![]() | Újpest FC | 22 | 22 |
| 12 | ![]() | Vasas | 22 | 19 |
Kapcsolat információk
Paksi Futball Club
7030 Paks, Fehérvári út 29.
+36-75-510-618
media@paksifc.hu
+36-75-510-619
Szerkesztő:Méhes Tamás, sajtófőnök



























