Mindenki jól érezte magát!

2019. szept. 09.  -  NB I.
Porga István köszöni, hogy sok szurkolót megmozgatott a múlt pénteki gálameccs.
Porga István köszöni, hogy sok szurkolót megmozgatott a múlt pénteki gálameccs.
Klubunk szeptember 6-án, a 2019-es Futball Éjszakája részeként egy kiváló rendezvénnyel emlékezett meg az 1989-ben begyűjtött NBIII-as elsőségünkről. A gálamérkőzésen a paksi legendák első találatát Porga István szerezte, aki tizenegyesből lőtt a magyar öregfiúk-válogatott kapujába. „Nagyon jól éreztem magam - persze fiatalabban még jobb lett volna -, és jó volt találkozni a régi sportbarátokkal is. Személy szerint kiváló hangulatom volt, de ahogy a többieket megfigyeltem, Ők is minden percét kedvelték az eseménynek. Élveztem a játékot, hiszen a mai napig ebből áll az életem, amit rendkívül szeretek. A büntetőnél kicsit izgultam, de én ilyen vagyok, még akkor is izgulok, ha nincs tétje, mert persze egy kicsit mindig van. A kilátogató közönségnek pedig jár a köszönet, nagyszerű volt, hogy még ennyi év után is ennyien kíváncsiak ránk” - fogalmazott Porga. 
 
A teljes gálameccs összefoglalója ITT olvasható, Salamon és Sipeki pedig ITT nyilatkozott a mindenki által elismert rendezvényről.
 
gal1.jpg
Nincs

PFC TV

KEZDŐRÚGÁS

SHOP

Aktuális tabella

OTP Bank Liga 2022/2023
Hely   Csapat Mérk. P
1 Ferencvárosi TC 22 50
2 Kecskeméti TE 22 36
3 Kisvárda Master Good 22 32
4 DVSC 22 31
5 Puskás Akadémia FC 22 30
6 PAKSI FC 22 29
7 Mezőkövesd ZSÓRY FC 22 28
8 ZTE FC 22 27
9 MOL FEHÉRVÁR FC 22 24
10 Budapest Honvéd 22 23
11 Újpest FC 22 22
12 Vasas 22 19
22. forduló erdeményei
  -   3:1
  -   1:1
  -   3:1
  -   0:1
  -   2:1
  -   1:1

Kapcsolat információk

Paksi Futball Club

7030 Paks, Fehérvári út 29.
+36-75-510-618
+36-75-510-619
Szerkesztő:Méhes Tamás, sajtófőnök