Nagyszerű rendezvény volt

2019. szept. 06.  -  NB I.
Salamon és Sipeki nyilatkozott a gálamérkőzésről.
Salamon és Sipeki nyilatkozott a gálamérkőzésről.
Három különböző csapattal is támadtunk a magyar öregfiúk-válogatottja ellen. Legsikeresebb egységünkből egyik gólszerzőnk, Salamon Miklós így mesélt honlapunknak a gálamérkőzésről: „Nagyon kellemes érzés volt a régi társakkal újra együtt játszani, ugyanazokkal, akikkel közel húsz évvel ezelőtt az NBI-ben mértük össze a tudásunkat. Véleményem szerint a tudásunk nem kopott, de a futásmennyiség és a gyorsaság már annál inkább. Volt kedvem játszani és a többieknek is, nagyszerű rendezvény volt.”

salspi1.jpg

Az összecsapás harmadik etapjában Sipeki István kétszer is a magyar öregfiúk-válogatott kapujába talált, Ő így látta belülről a kiváló hangulatú rendezvényt: „Jó érzés volt újra játszani egy ilyen szép stadionban, nagyon tetszik. A mai fiataloknak jó érzés lehet minden hétvégén ilyen pályákra kilátogatni. Ami a gálameccset illeti, tényleg kiváló érzés volt, sikerült két gólt rúgnom, de ma nem a találatok száma volt a lényeg, sokkal inkább, hogy focizzunk egy jót. Kicsit fiatalabb voltam a válogatott csapatnál, lehet, ez volt a különbség, ami a mi javunkra döntötte a harmadik etapot, ugyanakkor az látszott, ellenfelünk nem hiába válogatott, még mindig nagyon jól tudnak bánni a labdával.”

salspi2.jpg
Nincs

PFC TV

KEZDŐRÚGÁS

SHOP

Aktuális tabella

OTP Bank Liga 2022/2023
Hely   Csapat Mérk. P
1 Ferencvárosi TC 22 50
2 Kecskeméti TE 22 36
3 Kisvárda Master Good 22 32
4 DVSC 22 31
5 Puskás Akadémia FC 22 30
6 PAKSI FC 22 29
7 Mezőkövesd ZSÓRY FC 22 28
8 ZTE FC 22 27
9 MOL FEHÉRVÁR FC 22 24
10 Budapest Honvéd 22 23
11 Újpest FC 22 22
12 Vasas 22 19
22. forduló erdeményei
  -   3:1
  -   1:1
  -   3:1
  -   0:1
  -   2:1
  -   1:1

Kapcsolat információk

Paksi Futball Club

7030 Paks, Fehérvári út 29.
+36-75-510-618
+36-75-510-619
Szerkesztő:Méhes Tamás, sajtófőnök