Reakciók

2019. júl. 12.  -  NB I.
Holczer, Cseke és Kővári mondja el, milyen volt belülről a Luhanszk elleni 1-1.
Holczer, Cseke és Kővári mondja el, milyen volt belülről a Luhanszk elleni 1-1.
Holczer Ádám: A csütörtöki edzőmeccsünket egy igen támadó és erőszakos gárda ellen vívtuk, ennek ellenére alakítottunk ki lehetőségeket. Az ukrán csapat folyamatosan nyomás alá helyezett bennünket,  így a kelleténél többször szorultam arra, hogy felíveljem a labdát, amit elöl a fiatalok vártak. Én ez alkalommal a második 45 percben kaptam lehetőséget, melyben a védekezésünk egy darabig stabil volt, aztán jött pár Luhanszk-helyzet, de összességében jól néztünk ki. Ami a két nagy védésem illeti, az elsőnél egy 10 méterről okosan lőtt labdát kellett kitornáznom. A másiknál ellenfelünk játékosa befelé cselezett, én pedig otthagytam a támaszlábam, amiben elakadt a játékszer. Ezek a megmozdulások valóban fontos védések voltak. Összeségében jól és magabiztosnak éreztem magam a kapuban, de keményen dolgozom tovább, hogy augusztusban is én álljak a kapuban.
 
Cseke Benjámin: Egy nagyon jó ellenfél ellen léptünk pályára, akik amellett, hogy labdabiztosak voltak, végig letámadtak minket. A támadásépítés emiatt nehézkes volt, de ennek ellenére adódtak helyzeteink, sőt, gólt is szereztünk. A második játékrészben a hiányzó Osváth Attila miatt jobb oldali védőt kellett játszanom, ami kötelező feladat volt, én pedig próbáltam pozitívan hozzáállni, és a lehető legjobban megoldani a feladatot. Ugyan jól éreztem magam ezen a poszton is, de tudom és éreztem is, nem ez az én helyem. Úgy gondolom, taktikailag megfeleltünk minden elvárásnak, több támadást vezettünk, mint a Luhanszk, akik a végén nagyon a maguk javára akarták fordítani a meccs eredményét, így mi kontrákat vezethettünk ellenük.
 
Kővári Róbert: Meglátásaim alapján hátul rendben voltunk, támadásban pedig voltak helyzeteink. Az ukrán együttes jelen pillanatban előrébb tartott, mint mi, így reális volt, hogy egy kemény meccset játszottunk velük. Nagyon aktívak voltak a bal oldalon, így volt melóm rendesen. A jövőben még több lehetőséget kell kialakítanunk magunknak, és a labdaszerzések után a kontrákat jobban meg kell szerveznünk, de ezeket lesz még időnk kijavítani a bajnoki rajtig. A saját teljesítményem jónak éreztem, ugyan kicsit fel volt telve folyadékkal a jobb térdem, de ez nem okozott semmiféle gondot, valamint azóta már teljesen rendbejött. Folyamatosan próbálok többet nyújtani, és szeretném stabilan beverekedni magam a csapatba. 
 
reluh2.jpg
Nincs

PFC TV

KEZDŐRÚGÁS

SHOP

Aktuális tabella

OTP Bank Liga 2022/2023
Hely   Csapat Mérk. P
1 Ferencvárosi TC 22 50
2 Kecskeméti TE 22 36
3 Kisvárda Master Good 22 32
4 DVSC 22 31
5 Puskás Akadémia FC 22 30
6 PAKSI FC 22 29
7 Mezőkövesd ZSÓRY FC 22 28
8 ZTE FC 22 27
9 MOL FEHÉRVÁR FC 22 24
10 Budapest Honvéd 22 23
11 Újpest FC 22 22
12 Vasas 22 19
22. forduló erdeményei
  -   3:1
  -   1:1
  -   3:1
  -   0:1
  -   2:1
  -   1:1

Kapcsolat információk

Paksi Futball Club

7030 Paks, Fehérvári út 29.
+36-75-510-618
+36-75-510-619
Szerkesztő:Méhes Tamás, sajtófőnök